Send us your feedback and manicure picture

Tiina

5.0

Väga rahul! Saan ise teha maniküüri ja pediküüri, mis püsib umbes 2 nädalat. Super!!😃

Gerli

5.0

Super stardikomplekt! Koduseks kasutamiseks nii lihtne ja kiire. Kõik toonid ka nii ilusad, et lakki peale kandes ei suudagi otsutada milline peale panna :)

Kadi

5.0

Väga meeldib, et saan ise kogu komplektiga enda loovust rakendada. Hoiab kokku aega ja raha maniküüris käimise arvelt, kui saan selle tegevusega isegi hästi hakkama. Kirkad värvid ning kompaktne kenasti töötav lamp!

Maria Hunt

5.0

Olen toodetega väga rahul, 3in1 laki tõttu saan oma maniküüri kindlasti palju kiiremini valmis kui saaksin tavalise geellakiga. Katvus on hea ja eemaldamine on ka lihtne.

Liisa Maria

5.0

Olen nii rahul teie toodetega, väga lihtne on endale teha ilus maniküür, mis püsib vähemalt 2 nädalat!

Margit

5.0

Sain proovida sõbrannalt teie imelisi tooteid. Ja tõesti väga lihtne ja mugav kasutada. Tahan ka kindlasti endale selle komplekti soetada. Kahjuks pilti ei ole kuna tegin maniküüri nende toodetega mõni aeg tagasi. Väga ilusti püsis peal. Super!

Elke

5.0

Tükk aega mõtlesin enne komplekti tellimist, et kas ikka tasub ära aga tasub mitmekordselt. Lihtne kasutada, tulemus kestab mul umbes nädala. Värvivalik on piisav, saab katsetada ja kombineerida. Super toode.

Kristiina

5.0

Väga mugav peale kanda ja maha võtta. Püsib ilusti peal ja näeb alati super välja! Olen mega rahul ❤️

Kristina

5.0

Imelihtne ja kiire peale kanda ning eemaldada. Geellakk püsib peal kaua ning tulemus jääb suurepärane!

Lisanna

5.0

Väga kerge ja mugav kasutada 💝 Ei pea kasutama aluslakki ega pealislakki ning eemaldamisel pole vaja spetsiaalseid tooteid osta. Lakk püsib peal vähemalt kaks nädalat, tavaliselt jõuan enne juba uue maniküüri ja lakkimise teha.
Nude gellakk on minu lemmik!
Olen Teie toodetega väga rahul 😇

Kadri-Kristel

5.0

Kuigi alguses võtab laki peale kandmise õppimine natuke aega, siis kodulehelt leiab mitmeid abistavaid videosid, mis annavad häid nippe, kuidas paremini endale maniküüri teha. Harjutamisega saab järjest osavamaks ja küüned ilusamaks. Lakid on imeilusate toonidega ja disaine on seega lõputu valik! Olen rõõmus, et ka kodus on võimalik endale nii kaunis maniküür teha nii väikse vaevaga! :)

Mariliis

5.0

Väga lihtsalt, mugavalt ja väheste toodetega(!) saab endale ilusa maniküüri! Olen väga rahul ja ootan valikusse uusi toone ;)

Stefi Tomp

5.0

Varsti juba aasta teie tooteid kasutanud! 😊 Kuna mulle ei meeldi nn paljad küüned, siis kodune geellaki komplekt on mugav ja kauakestev valik. Lemmikud toonid NUDE ja BABYPINK 💕

Helena

5.0

Sain jõuludeks Nails by Nature stardikomplekti & see on kingitus, tänu millele saavad olema mu küüned lakitud enam kui kaks korda aastas 🙌 Esimene lakkimine & lakk püsis peal üle kahe nädala ning pidin selle eemaldama kuna suutsin ühe küüne lihtsalt ära murda 😩🙄

Laura

5.0

Kerge ja mugav nii peale kanda kui maha võtta! Poleks kunagi arvanud, et küünte lakkimine võib nii nauditav tegevus olla. 100% rahul!

Liili

3.0

Geellaki värvid on väga ilusad ning pealekandmine lihtne ja mugav. Kahjuks minu küünel hakkab teie geellakk vaatamata küüne karestamisele pea kohe pärast pealekandmist maha kooruma. Tugev aluslakk oleks hea lisa teie toodetele. 🌼

Johanna-Elisabeth

5.0

Nii hea ja lihtne ise teha kodustes tingimustes salongi väärilisi küüsi! Lihtsalt mega! 💖

Kätlin

5.0

Olen proovinud mitmeid geellakke, kuid viimaks olen leidnud sellised tooted, mis reaalselt püsivad küünel. Lisaks saab kogu protsessi tehtud megakiirelt, kuna alud- ja pealislakk ei ole vajalikud. Saan ainult kiidusônu öelda. Ootan veelgi laiemat värvivalikut. ;)

Kristina Rästas

5.0

Super tooted. Olen aastaid võidelnud geellaki allergiaga. Lõpuks toode, mis mulle sobib.

Silja

5.0

Lihtne teha, püsib hästi, katvus võiks pisut parem olla - ühest kihist ei piisa.

Elo

5.0

Väga rahul! Superkiire postitamine ja lakk püsib väga hästi peal juba teist nädalat! Tuleb osta toone juurde:)

Tiina

5.0

Olen väga õnnelik, et pool kogemata avastasin teid ühe suunamudija kaudu! Koduse emana tahaks ikka vahel lille end lüüa ka kiirelt kuid püsivalt küüned korda saada. Keeruline on leida aega, et minna kodust välja iluprotseduure tegema ja siinkohal ongi Teie tooted ideaalsed! Kiirelt ja lihtsalt on küüned korras ja sealjuures püsib lakk väga eeskujulikult peal! Olin ammu kodust maniküürilahendust otsimas, aga mitme erineva laki ja vähemalt 4 kihi pealepanek tundus tohutu aja- ja energiaraisk. See kõik on minevik, vaid 2 värvikihti Teie lakkidega ja kõik valmis! Aitàh aitäh!

Evelyn

5.0

Bright pink. Tänan

Mariliis

5.0

Minu jaoks väikeste laste kõrvalt kõige mugavam ja lihtsam viis küüned ilusana hoida.Lihtsalt super toode, peab vastu ja püsib mitu nädalat. Tõesti soovitan proovida.

Selina

5.0

Pikalt piilusin erinevaid komplekte ja lõpuks julgesin ära proovida! Väga rahul olen, üllatavalt lihtne kasutada ja teha ise endale superküüned!

Tiina

2.0

I purchased two colours, mint green and nude. The mint green was fine, but the nude looks nothing like the photos. Its incredibly pink, so much so I had to double check the bottle and the pictures on the website to make sure I did not make a mistake or get sent the wrong item. I tried to give it the benefit of the doubt, that maybe the formula would look different once it was on and cured, but it really looks nothing like what I thought I was getting. It is a nice colour, just not what I wanted. I would suggest retaking photos or something. It is quite disappointing because the green was so nice (and matched the online photos exactly), and I already own a pink colour that is basically the same as this.

Helen

5.0

Olen väga rahul, püsib hästi ja meeldib, et värvigeel on õhuke, mitte paks. Mugav peale kanda, eemaldada. Rohkem värve valikusse!

Kaire

5.0

Olen tõeliselt õnnelik, et teie kodulehe ja tooted leidsin.
Olen 10 aastat otsinud geellakki, mis mul allergiat ei tekitaks ja lõpuks leitud 😄

Eili

5.0

Väga mugav komplekt koduseks püsivamaks maniküüriks! Rose toon minule ideaalne!

Helen

5.0

Nude on kena suvine toon, katab hästi, meeldib, et geel ei ole väga paks ja saab peale kanda õhukseste kihtidena. Olen teie toodetega väga rahul, minu värvi kollektsioon muudkui täieneb:)