• Nails by Nature

Maniküüri Disainiideed vaid KAHE Nails by Nature geellakiga

Kui olete otsustanud proovida Nails by Nature geellakke ja alguseks soetasite ainult 2 erinevat geellakki, siis jagame Teiega ideid, kuidas vaid kahe geellakiga teha erinevaid disaine. Kõik pildid ja ideed on meile saadetud meie kallite klientide poolt!


  1. Üle ühe küüned! Kasutatud on Peachy ja Baby Pink geellakke, mis sobivad imehästi kokku.

Aitäh @dianal2ll


2. Üks erinev küüs! Kasutatud on taaskord Baby Pink ja Peachy geellakke.

Aitäh @liisuaava


3. Laiguline disain. Kasutatud on Baby Pink ja Peachy geellakke. Alguses värvige kõik küüned ühte värvi (pildil on kasutatud selleks Baby Pink värvi) ja seejärel hakake teise värviga tegema "laike" (kasutatud on Peachy geellakki).


Aitäh @p2rnpuu


4. Täpikesed! Väga kerge viis oma maniküürile lisada eripära on ühele küünele lisada pisikesed täpikesed. Täpikesi on võimalik teha pisikeste tilkadega (nagu antud pildil) või hambatikuga (jäävad pisemad kuid täpsemad täpid). Pildil on kasutatud küüntel Nude geellakki ja täpikesed on tehtud Baby Pink geellakiga.


Aitäh @kheinroos


5. Prantsuse maniküür! Kui oled nõus kulutama veidikene rohkem aega maniküürile on imeilus lahendus lühike prantsuse maniküür. Kasutatud on Nude geellakki ja kaunistused on tehtud Peachy geellakiga.

Aitäh @p2rnpuu


Loodame, et saite ideid kuidas oma järgmist maniküüri või pediküüri hooldust teha.


Kui sul tekib hea idee kuidas vaid kahe erineva geellaki värviga saab maniküüri omapärasemaks teha, palun saada meile pilt (info@nailsbynature.ee või sotsiaalmeedia kanalites @nailsbynature.ee).

0 comments